Team Hebi FanSub Forum
Преводачи Dark-anime-girl-wings
Team Hebi FanSub Forum
Преводачи Dark-anime-girl-wings
Team Hebi FanSub Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексTeam HebiPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Преводачи
Преводачи Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:53 am by ambale

» Друго
Преводачи Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 6:28 pm by chep9209

» Редактори
Преводачи Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 1:58 am by Mr_SlaYer

» The King of Fighters Another Day
Преводачи Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 5:35 am by Peace4ever

» Името ви на японски
Преводачи Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 12:57 am by Mr_SlaYer

» Оригами (Прегъната Хартия)
Преводачи Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:48 am by Mr_SlaYer

» Саке (Японската Ракия)
Преводачи Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:42 am by Mr_SlaYer

Navigation
 Към Сайта
 Portal
 Форум
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Приятели

 

 Преводачи

Go down 
+4
The_Pretender
Peace4ever
Tsunayoshi
Mr_SlaYer
8 posters
АвторСъобщение
Mr_SlaYer
Admin
Admin
Mr_SlaYer


Брой мнения : 79
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:12 pm

Ако искате да се занимавате с превод на аниме или манга, напишете името си, възрастта, от какъв език можете да превеждате и оценка на знанията си по този език. Оставете и e-mail или skype за контакт. Можете да кандидатствате както тук, така и на нашия e-mail: hebi_translators@abv.bg.
Върнете се в началото Go down
http://hebi-subs.free.bg
Tsunayoshi
Просто се отбива
Просто се отбива
Tsunayoshi


Брой мнения : 2
Join date : 28.08.2010

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 10:51 pm

Admin написа:
Ако искате да се занимавате с превод на аниме или манга, напишете името си, възрастта, от какъв език можете да превеждате и оценка на знанията си по този език. Оставете и e-mail или skype за контакт. Можете да кандидатствате както тук, така и на нашия e-mail: hebi_translators@abv.bg.

Казвам се Георги. На 17 години съм. Мога да превеждам от английски, малко от руски и малко разбирам японски. ми е скайпчето.
Върнете се в началото Go down
Peace4ever
Просто се отбива
Просто се отбива
Peace4ever


Брой мнения : 5
Join date : 28.08.2010

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 11:01 pm

Admin написа:
Ако искате да се занимавате с превод на аниме или манга, напишете името си, възрастта, от какъв език можете да превеждате и оценка на знанията си по този език. Оставете и e-mail или skype за контакт. Можете да кандидатствате както тук, така и на нашия e-mail: hebi_translators@abv.bg.

Казвам се Исмаил, на 17 години съм. Мога да превеждам от английски и малко от турски.
ми е скайпа.
Върнете се в началото Go down
animesou
Гост
avatar



Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набираме екип!!   Преводачи Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 5:01 am

Казвам се Дениз. 14 годишен. Мога да превеждам от англиски и от турски. Имам добри знания по англиски език. Скайп:
Върнете се в началото Go down
The_Pretender
Постоянно е тук
Постоянно е тук
The_Pretender


Брой мнения : 141
Join date : 17.01.2011

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 3:56 am

Може да ми викате Дени . Аз съм на 18 години . Аз мога горе-долу да превеждам английски ето ви линк за един мой превод http://www.4shared.com/file/-vJgBH1p/To_LOVE-Ru_01__D-TBS_DivX682_9.html(това е моят настоящ проект ).Аз себе си оценявам над 5.20 . Админе ако искаш да се свържеш ако може да да ми напиш 1 ЛЧ ако не skype : The Pretender .

Преводачи Saber1024zd3
P.S. Сори ако картинката е по-голяма отколкото трябва нямам напротив да се махне ако пречи .
Върнете се в началото Go down
Mr_SlaYer
Admin
Admin
Mr_SlaYer


Брой мнения : 79
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 4:04 am

The_Pretender написа:
Може да ми викате Дени . Аз съм на 18 години . Аз мога горе-долу да превеждам английски ето ви линк за един мой превод http://www.4shared.com/file/-vJgBH1p/To_LOVE-Ru_01__D-TBS_DivX682_9.html(това е моят настоящ проект ).Аз себе си оценявам над 5.20 . Админе ако искаш да се свържеш ако може да да ми напиш 1 ЛЧ ако не skype : The Pretender .


P.S. Сори ако картинката е по-голяма отколкото трябва нямам напротив да се махне ако пречи .

Имаш ЛС Smile


Последната промяна е направена от Mr_SlaYer на Вто Фев 01, 2011 3:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hebi-subs.free.bg
miki
Просто се отбива
Просто се отбива
miki


Брой мнения : 1
Join date : 19.01.2011

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 10:53 pm

Може да ми викате просто Мики. На 17 съм.Мога да превеждам от Английски на Български. Ниво на превод ... около 5.50


Проекти ами бях се заел с анимето Yosuga no Sora но без екип бързо омръзва и се отказах. Щях да го продължавам но имах преблеми
с Аеги но намерих алтернатива. (уъркшоп) но анимето вече беше взето от терористите. Скаип -
Върнете се в началото Go down
D3doKoleda
Просто се отбива
Просто се отбива
D3doKoleda


Брой мнения : 1
Join date : 31.01.2011

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 8:22 pm

Sorry, че пиша на латиница, но в момента кирилицата ми се е развалила. Mad Mad
Та, казвам се Михаил. На 16 съм. Познанията ми го английски, смея да твърдя, са ми на високо ниво. Имам сумати сертификати, олимпияди и тем подобни. Уча в ЕГ и съм първенец по английски от класа. За още инфо - skype:
И пак, sorry за латиницата. Sad Sad

mod edit: В такива случаи аз използвам онлайн кирилизатор. Ето един много добър: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Върнете се в началото Go down
NightFox
Просто се отбива
Просто се отбива
NightFox


Брой мнения : 3
Join date : 26.02.2011

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:10 am

Незнам дали ставам за преводач за това няма да се кандидатирям ... но ако преведа някой аниме ще ви пратя Субовете ...и правете с тях каквото си искате P.S. NF
Върнете се в началото Go down
ambale
Просто се отбива
Просто се отбива
ambale


Брой мнения : 1
Join date : 13.06.2011

Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:53 am

Здрасти искам да попитам дали търсите още хора за екипа. Ако търсите skype ambale123 мога да превеждам,
да правя караоке,да съм редактор, или стайлинг. Работя с aegisub Subtitle Workshop Notepad на 21 години съм казвам се Иван
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преводачи   Преводачи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преводачи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Team Hebi FanSub Forum :: Екип :: Набираме Екип-
Идете на: